grand prix lębork SOBOTA

grand prix lębork SOBOTA

pod tym linkiem uzyskacie info na temat zawodów w Lęborku https://www.sportdata.org/karate/set-online/veranstaltung_info_main.php?active_menu=calendar&vernr=4957#a_eventhead

wybierz konkurencję w której chcesz startować

GRAND PRIX LĘBORKA DLA POCZĄTKUJĄCYCH I SZANSA NA PIERWSZY MEDAL!!! NIEDZIELA 01.12.19

TERMIN I MIEJSCE ZAWODÓW:

01.12.2019 r. – NIEDZIELA,
Miejska Hala Sportowa, Lębork, ul. Piotra Skargi 52
 

OPŁATA STARTOWA:

Konkurencje indywidualne:
• jedna konkurencja 40,00 zł
• dwie konkurencje 50,00 zł
• trzy konkurencje 60,00 zł
• cztery konkurencje 70,00 zł

10:30 – 5 i 6 lat
11:30 – 7 i 8 lat
12:30 – 9 lat
13:30 – 10 i 11 lat
14:30 – 12 lat +

W konkurencjach, w których startuje czterech zawodników lub mniej, zostaną przeprowadzone wg zasad „ROUND-ROBIN” (każdy z każdym)
 

ZAPLANOWANE KONKURENCJE: kliknij aby rozwinąć listę

WIEK ZAWODNIKÓW:

O kategorii wiekowej decyduje dzienna data urodzenia.
 

Zawody Gowino wyniki

Zawody Gowino wyniki

Ponad 120 młodych karateków z Stowarzyszenia Sportów Walki rywalizowało z kolegami z klubów z Rumii oraz   Lęborka podczas Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży o puchar Wójta Gminy Wejherowo. Zawody odbyły się w hali sportowej szkoły podstawowej w Gowinie . Karatecy na co dzień ćwiczący w Wejherowie , Bolszewie ,Gowinie oraz Kębłowie wywalczyli w sumie 30 medali. O miejsca na podium dzieci brały udział  w konkurencjach dziecięcych : tor przeszkód oraz kihon(najprostsze formy karate) oraz zaawansowanych kata i kumite (swobodne walki)

Zwycięzcy otrzymali puchary i medale a pozostali pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek

Turniej w takiej formie doskonale sprawdził doskonale się w grupach wiekowych 5 do 8 lat szczególnie w „torze przeszkód” Natomiast w grupach zaawansowanych rywalizacja przyniosła spore niespodzianki. Nie mniej jednak wszyscy bawili sią doskonale spędzając na sportowo sobotnie przedpołudnie

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 7-9 lat OPEN                                        

1.         Czerwionka                            

2.         Jaskulka                                 

3.         Baranowski                            

3.         Wojciechowski                                  

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 7-9 lat OPEN                                              

1.         Wójtowicz                              

2.         Ziemann                                 

3.         Pękala                        

3.         Janczak                                  

KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10-11 lat OPEN                                          

1.         Linsztedt                                 

2.         Gumienna                               

3.         Podgórska                              

3.         Pranga                        

TOR PRZESZKÓD INDYWIDUALNE CHŁOPCY 9-10 LAT                                         

1.         Szuta                          

2.         Oniszko                                  

3.         Ryjewski                                

3.         Krause                       

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 lat OPEN                                    

1.         Maszota                                 

2.         Mielewczyk                            

3.         Sołtys                         

3.         Malec                         

KATA INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 LAT                                              

1.         Sołtys S.                                 

2.         Maszota                                 

3.         Gruna                         

3.         Dębski                        

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 lat OPEN                                              

1.         Linsztedt                                 

2.         Baranowska                           

3.         Pospieszna                             

3.         Gumienna                               

TOR PRZESZKÓD INDYWIDUALNE CHŁOPY 7-8 LAT                                              

1.         Jaskulka                                 

2.         Obaliński                                

3.         Woźniak                                 

3.         Mudź                          

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 LAT                                    

1.         Sołtys S.                                 

2.         Maszota                                 

3.         Syjczak                                  

3.         Walkusz                                 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE I ŻÓŁTE PASY 7lat i mniej                                          

1.         Sołtys B.                                

2.         Obaliński                                

3.         Machnikowski                        

3.         Kowalczyk                             

KIHON DZIEWCZETA 8-9 LAT                                        

1.         Janczak                                  

2.         Wójtowicz                              

3.         Lesiak                        

3.         Witka                         

KIHON CHŁOPCY 8-9 LAT                                              

1.         Czerwionka                            

2.         Blokus                        

3.         Szymański                              

3.         Jaskulka                                 

KIHON CHŁOPCY 10-12 LAT                                          

1.         Krause                       

2.         Czerwicki                               

3.         Okroj                         

3.         Szuta                          

KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZKI 12-13 LAT                                          

1.         Gumienna                               

2.         Pranga                        

3.         Klamrowska                           

3.         Meyer                        

KIHON DZIEWCZĘTA 10-12 LAT                                    

1.         Hennig                        

2.         Okrój                         

3.         Kowalska                               

3.         Formella                                 

KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-12 LAT                                          

1.         Włodarczyk                            

2.         Wiśniewski                             

3.         Mielewczyk                            

3.         Sołtys S.                                 

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE I ZÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat                                   

1.         Wójtowicz                              

2.         Janczak                                  

3.         Witka                         

3.         Lesiak                        

TOR PRZESZKÓD INDYWIDUALNE MIESZANE 6LAT I MNIEJ                                            

1.         Kowalczyk                             

2.         Skrzypkowski                        

3.         Burchacz                                

3.         Szymańska                             

TOR PRZESZKÓD INDYWIDUALNE DZIEWCZĘA 7-8 LAT                                       

1.         Pękala                        

2.         Tomalczyk                              

3.         Lesiak                        

3.         Baranowska                            

TOR PRZESZKÓD INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 9-10 LAT                                   

1.         Wójtowicz                              

2.         Maliszewska                           

3.         Kluszczyńska                          

3.         Stasiuk                       

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE I ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 10-11LAT                            

1.         Linsztedt                     

2.         Hennig            

3.         Mielewska                  

3.                               

KATA INDYWIDUALNE BIAŁE I ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 LAT                         

1.         Czerwionka                

2.         Baranowski                

3.         Woźniak                     

3.         Szymański                  

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8-9 LAT                            

1.         Żołdowicz                   

2.         Dampc            

3.                               

3.                               

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT                              

1.         GUMIENNA             

2.         ŁASZEWSKA                       

3.         BRYLOWSKA                     

3.         LINSZTEDT              

KIHON CHŁOPCY 7 LAT I MNIEJ                       

1.         SOŁTYS B.               

2.         Obaliński                    

3.         Patelczyk                    

3.         Skrzypkowski             

KATA INDYWIDUALNE BIALE I ZÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 LAT                                 

1.         Maszota                     

2.         Okroj             

3.         Copija            

3.         Krause            

KATA INDYWIDUALNE BIALE I ZÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 7 LAT I MNIEj                                

1.         Wenta Maja               

2.         Wenta Malwina                      

3.         Pękała            

3.         Belgrowa                    

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8-9 LAT                                  

1.         Janczak                      

2.         Ziemann                      

3.         Baranowska               

3.         Szymerowska             

KIHON DZIEWCZĘTA 7 LAT I MNIEJ                             

1.         Wenta Maja               

2.         Wenta Malwina                      

3.         Szymańska                 

3.         Pękała            

LIGOWE ZAWODY SHODANIK

LIGOWE ZAWODY SHODANIK

REGULAMIN  DZIECIĘCEGO  TURNIEJU LIGOWEGO

                                        GOWINO 2019

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszym turnieju klubowym LIGA WEJHEROWO.Jest to idealny turniej pierwszego kroku dla każdego karateki.

ORGANIZATOR: STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI SHOTOKAN i L.A

DATA i MIEJSCE: 19.10.2019  (SOBOTA) 

ZGŁOSZENIA :Zgłoszenia do 17.10.2019 u trenera prowadzącego

NAGRODY – Medale, puchary i dyplomy dla pierwszej czwórki.

OPŁATA STARTOWA

Konkurencje indywidualne – jedna konkurencja 30 zł, dwie 50 zł, trzy konkurencje 70 zł, cztery 90 zł

Maksymalna ilość startów 4 konkurencje.

Opłaty dokonujemy na miejscu w biurze zawodów 30 min przed konkurencją

Rozpoczęcie zawodów: godz. 09.30 .O starcie decyduje dzienna data urodzenia

ROZPISKA GODZINOWA

Rejestracja 30 minut przed konkurencją – konkurencje nie zaczną się szybciej niż podane godziny. Istnieje możliwość późniejszego rozpoczęcia. Konkurencje rozegrają się na 2 matach plus bieg z przeszkodami , aby maksymalnie przyspieszyć rozegranie konkurencji.

KONKURENCJE

TOR PRZESZKÓD CHŁOPCY I DZIEWCZĘTA 6 LAT i MNIEJ

TOR PRZESZKÓD DZIEWCZĘTA 7- 8 LAT (białe I żółte pasy)

TOR PRZESZKÓD DZIEWCZĘTA 9- 10 LAT (białe I żółte pasy)

TOR PRZESZKÓD CHŁOPCY 7- 8 LAT (białe I żółte pasy)

TOR PRZESZKÓD CHŁOPCY 9- 10 LAT (białe I żółte pasy)

KIHON DZIEWCZĘTA 7 LAT I MNIEJ (białe I żółte pasy)

KIHON DZIEWCZĘTA 8  – 9 LAT (białe I żółte pasy)

KIHON DZIEWCZĘTA 10  – 12 LAT (białe I żółte pasy)

KIHON CHOPCY 7 LAT I MNIEJ (białe I żółte pasy)

KIHON CHŁOPCY 8  – 9 LAT (białe I żółte pasy)

KIHON CHŁOPCY 10- 12 LAT (białe I żółte pasy)

KATA INDYWIDUALNE.DZIEWCZĘTA 7 LAT I MNIEJ (białe I żółte pasy)

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8-9 LAT (białe I żółte pasy)

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8-9 LAT OPEN

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT OPEN

KATA INDYWIDUALE DZIEWCZYNY 12-13 LAT OPEN

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 7 LAT I MNIEJ (białe I żółte pasy)

KATA INDYWIDUALNE CHłOPCY 8-9 LAT  (białe I żółte pasy)

KATA INDYWIDUALNE CHłOPCY 8-9 LAT OPEN

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 LAT OPEN

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 12-13 LAT OPEN

KUMITE IND.DZIEWCZĘTA 7-9 LAT OPEN

KUMITE IND DZIEWCZĘTA 10-11 LAT OPEN

KUMITE IND DZIEWCZĘTA 12-13 LAT OPEN

KUMITE IND CHŁOPCY 7-9  LAT OPEN

KUMITE IND CHŁOPCY 10-11 LAT OPEN

KUMITE IND CHŁOPCY 12-13 LAT OPEN

        ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIAN W KONKURENCJACH W ZALEŻNOŚCI OD FREKFENCJI