TOR PRZESZKÓD CHŁOPCY 4-5 LAT (białe I żółte pasy)

  1. JAKUB KOWALCZYK
  2. GIESE DAWID

TOR PRZESZKÓD DZIEWCZĘTA 6- 8 LAT (białe I żółte pasy)

  1. ZIEMANN AGATA
  2. WENTA MALWINA
  3. WENTA MAJA
  4. BARANOWSKA MARYSIA

TOR PRZESZKÓD DZIEWCZĘTA 9- 10 LAT (białe I żółte pasy)

  1. BARANOWSKA JULIA
  2. WIKTORIA KREFT

TOR PRZESZKÓD CHŁOPCY 6- 8 LAT (białe I żółte pasy)

  1. BERNYŚ OLIWIER
  2. MARZEJON MAKSYMILIAN
  3. ŁYNKA OLIWIER
  4. ROKOSZ JULIUSZ

TOR PRZESZKÓD CHŁOPCY 9- 10 LAT (białe I żółte pasy)

  1. ROKOSZ PAWEŁ
  2. JANICKI MICHAŁ
  3. GRUBA MATEUSZ
  4. WŁODARCZYK BORYS

KIHON DZIEWCZĘTA 7 LAT I MNIEJ (białe I żółte pasy)

  1. ZIEMANNN AGATA
  2. MARZEJON MAYA
  3. BELGROWA JULIA
  4. WENTA MAJA

KIHON DZIEWCZĘTA 8  – 10 LAT (białe I żółte pasy)

  1. BARANOWSKA MARIA
  2. ŁASZEWSKA MARIA
  3. BARANOWSKA JULIA

KIHON CHOPCY 7 LAT I MNIEJ (białe I żółte pasy)

  1. KAMIŃSKI RYSZRD
  2. KOWALCZYK JAKUB
  3. BANDZMER MICHAŁ
  4. GIESE DAWID

KIHON CHŁOPCY 8  – 9 LAT (białe I żółte pasy)

  1. GRUBA MATEUSZ
  2. MIŁOSZ SYJCZAK
  3. KOC STANISLAW
  4. KAZIMIERCZUK OLEK

KIHON CHŁOPCY 10- 12 LAT (białe I żółte pasy)

  1. TRYBA MATEUSZ
  2. KOWALCZYK FILIP
  3. WALKUSZ MAKSYMILIAN
  4. GRUNA SEBASTIAN

KATA INDYWIDUALNE.DZIEWCZĘTA 7 LAT I MNIEJ (białe I żółte pasy)

  1. ZIEMANN AGATA
  2. WENTA MAJA

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8-9 LAT (białe I żółte pasy)

  1. PASTUSZKA AGATA
  2. BARANOWSKA MARIA

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8-9 LAT OPEN

  1. PRANGA MARTA
  2. SZYMEROWSKA OLA
  3. WIRKOWSKA KLAUDIA
  4. BARANOWSKA MARYSIA

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT OPEN

  1. PRANGA MARTA
  2. PODGÓRSKA JULIA
  3. ORŁOWSKA ANTONINA
  4. ZYCHOWICZ MNICHALINA

KATA INDYWIDUALE DZIEWCZYNY 12-13 LAT OPEN

  1. BARANOWSKA ZOSIA
  2. STANKIEWIC Z KAROLINA
  3. KLAMROWSKA MARTYNA

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 7 LAT I MNIEJ (białe I żółte pasy)

  1. BŁAŻEJEWICZ KAMIL
  2. KAMIŃSKI RYSZARD

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8-9 LAT OPEN

  1. KLAMROWSKI TOMEK
  2. GRUBA MATEUSZ
  3. SYJCZAK MIŁOSZ

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 LAT OPEN

  1. BARANOWSKI MATEUSZ
  2. SZYMEROWSKI STASIU
  3. TRYBA MATEUSZ
  4. WALKUSZ MAKSYMILIAN

KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 12-15 LAT OPEN

  1. TRZESZCZYŃSKI HUBERT

KUMITE IND.DZIEWCZĘTA 7-9 LAT OPEN

  1. PRANGA MARTA
  2. ZIEMANN AGATA
  3. BARANOWSKA MARIA
  4. SZYMEROWSKA OLA

KUMITE IND DZIEWCZĘTA 10-11 LAT OPEN

  1. ZYCHOWICZ MICHALINA
  2. MEYER KAROLINA
  3. PODGÓRSKA JULIA
  4. ORŁOWSKA TOSIA

KUMITE IND CHŁOPCY 7-9  LAT OPEN

  1. WŁODARCZYK BORYS
  2. GRUBA MATEUSZ
  3. KLAMROWSKI TOMEK
  4. KAMIŃSKI RYSZARD

KUMITE IND CHŁOPCY 10-11 LAT OPEN

  1. WŁODARCZYK FRANCISZEK
  2. BARANOWSKI MATEUSZ
  3. KAMRADT ALAN
  4. DŁUBEK JAN

KUMITE IND CHŁOPCY 12-15 LAT OPEN

  1. NECEL ADRAIAN
  2. TRZESZCZYŃSKI HUBERT
  3. ZACZKOWSKI ARON
  4. GRZENKOWICZ MIKOŁAJ

KUMITE IND  MĘŻCZYŹNI   17 +  OPEN

  1. CHWARSZCZYŃSKI KAROL
  2. NECEL ADI
  3. GAWEDA DANIEL
  4. MUDLAFF HENRYK