LIGA WEJHEROWO 2018

Pierwsze Zawody klubowe za nami , emocji sporo , rywalizacja na dobrym poziomie, Niektórzy  z was woleli  jednak zostać w domu , ale i tak było nas sporo.Ponieważ formuła zawodów klubowych się sprawdziła będziemy, wzorem klubów z całej Polski organizowali takie turnieje trzy razy w roku.następne , planujemy w niedługim czasie ( późna wiosna).Wzorem innych klubów wprowadzamy również zależność przystąpienia do egzaminu od startu w zawodach klubowych.

 🙂 Serdecznie dziękujemy wszystkim startującym i mamy nadzieję że herbatka smakuje w nowym kubku

 🙂 Szczególne podziękowania dla was rodzice za poświęcenie cennego sobotniego czasu dla waszych pociech

 🙂 Mega podziękowania dla obsługi zawodów oraz sędziów – to miłe ŻE  uczniowie dziękują klubowi takim pozytywnym zaangażowaniem

                                            POZDRAWIAMY DO ZOBACZENIA NA NASTĘPNYCH ZAWODACH


                     WYNIKI ZAWODÓW LIGA WEJHEROWO 2018

                                                      

Najlepszy zawodnik  Hubert Trzeszczyński – 6 punktów                  Najlepsza zawodniczka Marta Pranga –  5 punktów

 

TOR PRZESZKÓD DZIEWCZĘTA I CHŁOPCY 8-10 lat

  1. Tryba Mateusz
  2. Trawicki Dominik
  3. Baranowska Julia
  4. Stanisław Koc

TOR PRZESZKÓD CHŁOPCY 6-7 LAT

  1. Kamiński Ryszard
  2. Plichta Kajetan
  3. Błażejewicz Kamil
  4. Dampc Olek

KIHON DZIEWCZĘTA 7 LAT I MNIEJ

  1. Wenta Maja
  2. Oliwia Kamińska

KIHON DZIEWCZĘTA 8 LAT – 11 LAT

  1. Nerowska Łucja
  2. Andrzejewska Milena
  3. Baranowska Julia
  4. Łynka Oliwier

KIHON CHŁOPCY 8 LAT – 11 LAT

  1. Reiter Bartek
  2. Walkusz Maxymilian
  3. Franczuk Wiktor
  4. Trawicki Dominik

KIHON CHŁOPCY 10-11-LAT

  1. Reiter Bartek
  2. Gruna Sebastian
  3. Tryba Mateusz

KIHON CHŁOPCY 7 LAT I MNIEJ

  1. Błażejewicz Kamil
  2. Dampc Olek
  3. Plichta Kajetan

KIHON CHOPCY 12+

  1. Reiter Szymon
  2. Pokrywka Michał
  3. Borkowski Maciej\

KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8-9- LAT

  1. Pastuszka Agata
  2. Pranga Marta
  3. Podgórska Julia
  4. Marysia Baranowska

KATA IND.DZIEWCZĘTA 7 LAT OPEN

  1. Ziemann Agata
  2. Wenta Maja
  3. Barbara Brylowska

KATA IND CHOPCY 8-9 LAT OPEN

  1. Klamrowski Tomek
  2. Syjczak Miłosz
  3. Kotłowski Wiktor
  4. Walkusz Maxymilian

KUMITE IND.DZIEWCZĘTA 7-8- LAT OPEN

  1. Pranga Marta
  2. Baranowska Maria
  3. Szymerowska Ola
  4. Ziemann Agata

KATA IND.CHŁOPCY 10-11 LAT

  1. Kotłowski Igor
  2. Ziemowit Szeluga
  3. Szymerowski Stasiu
  4. Reiter Bartek

KATA IND 13 LAT OPEN

  1. Baranowska Zosia

KATA IND DZIEWCZYNY 10-12 LAT

  1. Klamrowska Martyna
  2. Pranga Marta
  3. Zychowicz Michalina
  4. Meyer Karolina

KATA IND CHŁOPCY 12-13 LAT OPEN

  1. Trzeszczyński Hubert
  2. Selonke Kacper
  3. Leszczyński Radosław

KUMITE IND DZIEWCZĘTA 10-13 LAT OPEN

  1. Modrzejewska Agnieszka
  2. Zychowicz Michalina
  3. Meyer Karolina

KUMITE IND CHŁOPCY 7-8 ,LAT

  1. Kotłowski Wiktor
  2. Pastuszka Filip
  3. Kamiński Ryszard
  4. Klamrowski Tomasz

KUMITE IND. 12-13 LAT  open

  1. Trzeszczyński Hubert
  2. Selonke Kacper
  3. Nerowski Jan

KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 LAT

  1. Włodarczyk Franciszek
  2. Kotłowski Igor
  3. Wenta Oskar
  4. Baranowski Mateusz