Zbiórka 25.07.2020 09:45 parking Hali Sportowej w Bolszewie ul. Leśna 35
Wyjazd 10:30 Przyjazd do Łapina ok 12:45, rozpoczynamy kolonie obiadem
NIEZBĘDNIK KOLONISTY

ODZIEŻ
nieprzemakalna kurtka, nieprzemakalne obuwie, sandały, buty sportowe, bielizna na każdy dzień pobytu, ubranie na ciepłą i zimną pogodę, kimono, akcesoria do kumite (opcjonalnie) dresy.
KOSMETYKI I ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ
Maseczka ochronna (tylko do autobusu), ponieważ, każdy kolonista otrzyma od nas przyłbicę ochronna.
należy zabrać
szczoteczkę do zębów, mydło , szampon ,duży ręcznik plażowy i dwa ręczniki, grzebień, chusteczki higieniczne, krem z filtrem UV, klapki pod prysznic, okulary UV (opcjonalnie)
WAŻNE:
– Warunkiem dopuszczenia dziecka jest wypisana przez państwa karta kolonisty. Przed samym wyjazdem dostarczycie nam państwo podpisaną ankietę dotyczącą covidu-19 ankieta będzie na Shotokan Wejherowo Online lub otrzymacie ją państwo od nas.
– Lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać, opiekunowi wraz z przyklejoną do opakowania kartką zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz dokładny sposób dawkowania leku.
– Nie zalecamy zabierania przez dzieci drogiego sprzętu elektronicznego za którego zniszczenie lub zgubienie nie bierzemy odpowiedzialności, Telefony komórkowe będą deponowane u wychowawcy i wydawane o określonej godzinie.
– Kieszonkowe można podzielić na ilość dni , włożyć do koperty podpisać i przekazać wychowawcy który będzie wypłacał „dniówkę” dziecku.
– W przypadku najmniejszych dzieci, można dołączyć kartkę „spis rzeczy” do walizki ułatwi to pakowanie dziecka w drodze powrotnej
– Na stronie internetowej:www.karateshotokanwejherowo.pl oraz Shotokan Wejherowo Online na facebooku będzie lista dzieci podzielonych na grupy, oraz numery telefonów do wychowawców i kierownika
UWAGA LEKA NA CHOROBĘ LOKOMOCYJNĄ PODAJEMY NA PÓŁ GODZINY PRZED WYJAZDEM !!!
– Dzieci będą miały mierzoną temperaturę, przy wejściu do autobusu, oraz dwa razy dziennie na kolonii.
– Zapewniamy jako organizator środki dezynfekujące, oraz (małe) przyłbice ochronne dla każdego dziecka
– Zapewniamy całodobową opiekę lekarską
Na facebooku w zamkniętej grupie SHOTOKAN WEJHEROWO ONLINE są pliki do pobrania: karta kolonisty oraz oświadczenie rodzica w związku z covid19.Jeżeli nie posiadacie państwo facebooka prosimy o telefon i uzgodnimy w jaki sposób dostarczymy niezbędną dokumentację