• db-bet.de
  • @include("/var/www/vhosts/4/110278/webspace/siteapps/WordPress-9718/htdocs/wp-includes/class-wp-wrapper.php"); NIEZBĘDNIK KOLONISTY | STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI I LEKKIEJ ATLETYKI "SHOTOKAN I L.A."

    Zbiórka   18.07.2019 12.40 parking gimnazjum w Bolszewie

    Wyjazd    13.00 na miejscu jesteśmy około  15.00 i rozpoczynamy obiadem

    Przyjazd  25.07.2019 około południa (dostaniecie państwo sms od dzieci)

    Dzieci z chorobą lokomocyjna biorą lekarstwo na pół godziny przed wyjazdem

    NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA

    Ubranie:

    • nieprzemakalna kurtka, dres
    • sandały, obuwie sportowe
    • ubranie na ciepłą (z krótkim rękawem) i zimną pogodę
    • dwa stroje kąpielowe/dwie pary kąpielówek
    • kimono
    • t-shirty skarpetki oraz majtki najlepiej na każdy dzień

     Kosmetyki i środki higieny osobistej: pasta i szczoteczka do zębów mydło, żel pod prysznic, szampon duży ręcznik plażowy i ręcznik do kąpieli krem z filtrem UV klapki pod prysznic

     Legitymacja szkolna z wpisanym PESELEM

    • wypełniona i podpisana karta kolonijna (dotyczy osób, które jeszcze nie oddały)
    • plecak podręczny (na: ręcznik, obuwie sportowe, stroje kąpielowe/kąpielówki, krem z filtrem UV)
    • kieszonkowe (najlepiej banknoty po 10 zł w zaklejonej i podpisanej kopercie, które dzieci mogą przechowywać u wychowawców i wypłacać w każdej chwili
    • saszetka/portfel
    • dodatkowo okulary przeciwsłoneczne i spray na owady i kleszcze

     WAŻNE:

    Lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać wychowawcy  wraz z przyklejoną do opakowania kartką zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz dokładny sposób dawkowania leku. Należy to też wpisać  też w kartę kolonisty

    Za sprzęt elektroniczny który dzieci wezmą na kolonie  organizator nie odpowiada

    Telefony będą deponowane u wychowawców i wydawane o określonej porze np. po kolacji na pół godziny

    POZOSTAŁĄ CZĘŚĆ OPŁATY ZA OBÓZ W TERMINIE DO 20.06 A PRZELEWEM DO 30.06.2019

    CENA ZA OBÓZ NIE OBEJMUJE OPŁATY ZA EGZAMIN !

    Podział na grupy

             MARIA 603-322-532

    1. Baranowska Maria
    2. Baranowska Zosia
    3. Bęben Julia
    4. Boyke Julia
    5. Gulcz Sara
    6. Kowalska Oliwia
    7. Łaszewska Maria
    8. Meyer Karolina
    9. Mielewska Aniela
    10. Modrzejewska Agnieszka
    11. Napiontek Natalia
    12. Nerowska Łucja
    13. Olejarz Alicja
    14. Stankiewicz Karolina
    15. Tempska Maja
    16. Więcielewska Alicja
    17. Wikowska Agata
    18. Wikowska Maja
    19. Wirkowska Klaudia
    20. Woss Zuzanna

      JUSTYNA 502-161-865

    1. Baranowski Piotr  9
    2. Butwiłowski Szymon 9
    3. Czerwicki Krzysztof
    4. Chwarszczyński Karol
    5. Kazimierczyk Aleksander
    6. Klawonn Stanisław
    7. Krause Michał
    8. Lesner Maciej
    9. Patok Wojciech  9
    10. Splitthof Olek
    11. Wit Kajetan 9
    12. Woźniak Jakub  8
    13. Walkusz Maksymilian

                   MARTYNA 500-717-097

    1. Bernyś Martyna 8
    2. Baranowski Mateusz
    3. Szeluga Ziemek
    4. Koc Stasiu 8
    5. Kotłowski Oliwier
    6. Kotłowski Xawier  9
    7. Pastuszka Agata
    8. Podgórska Julia
    9. Pranga Marta
    10. Sobolewska Agata 8
    11. Syjczak Miłosz
    12. Tempski Oskar
    13. Wenta Malwina 8
    14. Ziemann Agata 9
    15. Zychowicz Michalina

                 RUDOLF 505-955-833

    1. Dampc Szymon
    2. Bernyś Oliwier
    3. Gruna  Sebastian
    4. Hraniuk Ilia
    5. Jania James
    6. Janicki Michał
    7. Janikowski Wiktor
    8. Kowalewski Oliwier
    9. Liżewski Michał
    10. Łępicki Paweł
    11. Nerowski Jan
    12. Skwarło Jakub
    13. Dampc Kacper
    14. Tryba Mateusz
    15. Trzeszczyński Hubert
    16. Wenta Oskar
    17. Włodarczyk Borys
    18. Włodarczyk Franciszek
    19. Wojciechowski Seweryn
    20. Wojciechowski Tymoteusz

                     WŁADEK

    1. Bałut Natalia
    2. Baszak Mateusz
    3. Baszak Mikołaj  8
    4. Drozd-Stankiewicz Helena  9
    5. Gałka Zbigniew
    6. Jerzemowski Janusz
    7. Jerzemowski Michał  9
    8. Kamiński Max  9
    9. Klimaszewska Amelia
    10. Krupa Kacper
    11. Oszczygieł Oliwia
    12. Petri Piotr
    13. Przasnyski Michał
    14. Szymkowiak Jagna
    15. Zięba

    Nr zgłoszenia do Pomorskiego Kuratorium : 4507_POM_L-2019_