Zbiórka   18.07.2019 12.40 parking gimnazjum w Bolszewie

Wyjazd    13.00 na miejscu jesteśmy około  15.00 i rozpoczynamy obiadem

Przyjazd  25.07.2019 około południa (dostaniecie państwo sms od dzieci)

Dzieci z chorobą lokomocyjna biorą lekarstwo na pół godziny przed wyjazdem

NIEZBĘDNIK OBOZOWICZA

Ubranie:

  • nieprzemakalna kurtka, dres
  • sandały, obuwie sportowe
  • ubranie na ciepłą (z krótkim rękawem) i zimną pogodę
  • dwa stroje kąpielowe/dwie pary kąpielówek
  • kimono
  • t-shirty skarpetki oraz majtki najlepiej na każdy dzień

 Kosmetyki i środki higieny osobistej: pasta i szczoteczka do zębów mydło, żel pod prysznic, szampon duży ręcznik plażowy i ręcznik do kąpieli krem z filtrem UV klapki pod prysznic

 Legitymacja szkolna z wpisanym PESELEM

  • wypełniona i podpisana karta kolonijna (dotyczy osób, które jeszcze nie oddały)
  • plecak podręczny (na: ręcznik, obuwie sportowe, stroje kąpielowe/kąpielówki, krem z filtrem UV)
  • kieszonkowe (najlepiej banknoty po 10 zł w zaklejonej i podpisanej kopercie, które dzieci mogą przechowywać u wychowawców i wypłacać w każdej chwili
  • saszetka/portfel
  • dodatkowo okulary przeciwsłoneczne i spray na owady i kleszcze

 WAŻNE:

Lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać wychowawcy  wraz z przyklejoną do opakowania kartką zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz dokładny sposób dawkowania leku. Należy to też wpisać  też w kartę kolonisty

Za sprzęt elektroniczny który dzieci wezmą na kolonie  organizator nie odpowiada

Telefony będą deponowane u wychowawców i wydawane o określonej porze np. po kolacji na pół godziny

POZOSTAŁĄ CZĘŚĆ OPŁATY ZA OBÓZ W TERMINIE DO 20.06 A PRZELEWEM DO 30.06.2019

CENA ZA OBÓZ NIE OBEJMUJE OPŁATY ZA EGZAMIN !

Podział na grupy

         MARIA 603-322-532

  1. Baranowska Maria
  2. Baranowska Zosia
  3. Bęben Julia
  4. Boyke Julia
  5. Gulcz Sara
  6. Kowalska Oliwia
  7. Łaszewska Maria
  8. Meyer Karolina
  9. Mielewska Aniela
  10. Modrzejewska Agnieszka
  11. Napiontek Natalia
  12. Nerowska Łucja
  13. Olejarz Alicja
  14. Stankiewicz Karolina
  15. Tempska Maja
  16. Więcielewska Alicja
  17. Wikowska Agata
  18. Wikowska Maja
  19. Wirkowska Klaudia
  20. Woss Zuzanna

  JUSTYNA 502-161-865

  1. Baranowski Piotr  9
  2. Butwiłowski Szymon 9
  3. Czerwicki Krzysztof
  4. Chwarszczyński Karol
  5. Kazimierczyk Aleksander
  6. Klawonn Stanisław
  7. Krause Michał
  8. Lesner Maciej
  9. Patok Wojciech  9
  10. Splitthof Olek
  11. Wit Kajetan 9
  12. Woźniak Jakub  8
  13. Walkusz Maksymilian

               MARTYNA 500-717-097

  1. Bernyś Martyna 8
  2. Baranowski Mateusz
  3. Szeluga Ziemek
  4. Koc Stasiu 8
  5. Kotłowski Oliwier
  6. Kotłowski Xawier  9
  7. Pastuszka Agata
  8. Podgórska Julia
  9. Pranga Marta
  10. Sobolewska Agata 8
  11. Syjczak Miłosz
  12. Tempski Oskar
  13. Wenta Malwina 8
  14. Ziemann Agata 9
  15. Zychowicz Michalina

             RUDOLF 505-955-833

  1. Dampc Szymon
  2. Bernyś Oliwier
  3. Gruna  Sebastian
  4. Hraniuk Ilia
  5. Jania James
  6. Janicki Michał
  7. Janikowski Wiktor
  8. Kowalewski Oliwier
  9. Liżewski Michał
  10. Łępicki Paweł
  11. Nerowski Jan
  12. Skwarło Jakub
  13. Dampc Kacper
  14. Tryba Mateusz
  15. Trzeszczyński Hubert
  16. Wenta Oskar
  17. Włodarczyk Borys
  18. Włodarczyk Franciszek
  19. Wojciechowski Seweryn
  20. Wojciechowski Tymoteusz

                 WŁADEK

  1. Bałut Natalia
  2. Baszak Mateusz
  3. Baszak Mikołaj  8
  4. Drozd-Stankiewicz Helena  9
  5. Gałka Zbigniew
  6. Jerzemowski Janusz
  7. Jerzemowski Michał  9
  8. Kamiński Max  9
  9. Klimaszewska Amelia
  10. Krupa Kacper
  11. Oszczygieł Oliwia
  12. Petri Piotr
  13. Przasnyski Michał
  14. Szymkowiak Jagna
  15. Zięba

Nr zgłoszenia do Pomorskiego Kuratorium : 4507_POM_L-2019_