Zbiórka 22.07.2021r. 10.00 parking Hali Sportowej w Bolszewie ul. Leśna 35
Wyjazd 10:30 Przyjazd do Łapina ok 12:45, rozpoczynamy kolonie obiadem
NIEZBĘDNIK KOLONISTY
ODZIEŻ
nieprzemakalna kurtka i obuwie, sandały, buty sportowe, bielizna na każdy dzień pobytu, ubranie na ciepłą i zimną pogodę, kimono, akcesoria do kumite (opcjonalnie) dresy.
KOSMETYKI I ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ
Maseczka ochronna (tylko do autobusu)
należy zabrać:
szczoteczkę do zębów, mydło , szampon ,duży ręcznik plażowy i dwa ręczniki, grzebień, chusteczki higieniczne, krem z filtrem UV, klapki pod prysznic, okulary UV (opcjonalnie)
WAŻNE:
– Warunkiem wyjazdu dziecka jest wypisana przez państwa KARTA KOLONISTY. Przed samym wyjazdem dostarczycie nam państwo podpisaną kartę, można ją wydrukować: pliki do pobrania ze strony Stowarzyszenia Sportów Walki: http:// karateshotokanwejherowo.pl
lub otrzymacie ją państwo od nas.
– Lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać, opiekunowi wraz z przyklejoną do opakowania kartką zawierającą imię i nazwisko dziecka, oraz dokładny sposób dawkowania leku.
– Nie zalecamy zabierania przez dzieci drogiego sprzętu elektronicznego za którego zniszczenie lub zgubienie nie bierzemy odpowiedzialności, Telefony komórkowe będą deponowane u wychowawcy i wydawane o określonej godzinie.
– Kieszonkowe można podzielić na ilość dni , włożyć do koperty podpisać i przekazać wychowawcy który będzie wypłacał „dniówkę” dziecku.
– W przypadku najmniejszych dzieci, można dołączyć kartkę „spis rzeczy” do walizki ułatwi to pakowanie dziecka w drodze powrotnej
UWAGA LEK NA CHOROBĘ LOKOMOCYJNĄ PODAJEMY NA PÓŁ GODZINY PRZED WYJAZDEM !!!
– Dzieci będą miały mierzoną temperaturę, przy wejściu do autobusu
– Zapewniamy jako organizator środki dezynfekujące, oraz maseczki
– Zapewniamy całodobową opiekę lekarską.