• db-bet.de
  • @include("/var/www/vhosts/4/110278/webspace/siteapps/WordPress-9718/htdocs/wp-includes/class-wp-wrapper.php"); Zawody Gowino wyniki | STOWARZYSZENIE SPORTÓW WALKI I LEKKIEJ ATLETYKI "SHOTOKAN I L.A."

    Ponad 120 młodych karateków z Stowarzyszenia Sportów Walki rywalizowało z kolegami z klubów z Rumii oraz   Lęborka podczas Turnieju Karate Dzieci i Młodzieży o puchar Wójta Gminy Wejherowo. Zawody odbyły się w hali sportowej szkoły podstawowej w Gowinie . Karatecy na co dzień ćwiczący w Wejherowie , Bolszewie ,Gowinie oraz Kębłowie wywalczyli w sumie 30 medali. O miejsca na podium dzieci brały udział  w konkurencjach dziecięcych : tor przeszkód oraz kihon(najprostsze formy karate) oraz zaawansowanych kata i kumite (swobodne walki)

    Zwycięzcy otrzymali puchary i medale a pozostali pamiątkowy dyplom oraz słodki upominek

    Turniej w takiej formie doskonale sprawdził doskonale się w grupach wiekowych 5 do 8 lat szczególnie w „torze przeszkód” Natomiast w grupach zaawansowanych rywalizacja przyniosła spore niespodzianki. Nie mniej jednak wszyscy bawili sią doskonale spędzając na sportowo sobotnie przedpołudnie

    KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 7-9 lat OPEN                                        

    1.         Czerwionka                            

    2.         Jaskulka                                 

    3.         Baranowski                            

    3.         Wojciechowski                                  

    KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 7-9 lat OPEN                                              

    1.         Wójtowicz                              

    2.         Ziemann                                 

    3.         Pękala                        

    3.         Janczak                                  

    KUMITE INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10-11 lat OPEN                                          

    1.         Linsztedt                                 

    2.         Gumienna                               

    3.         Podgórska                              

    3.         Pranga                        

    TOR PRZESZKÓD INDYWIDUALNE CHŁOPCY 9-10 LAT                                         

    1.         Szuta                          

    2.         Oniszko                                  

    3.         Ryjewski                                

    3.         Krause                       

    KUMITE INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 lat OPEN                                    

    1.         Maszota                                 

    2.         Mielewczyk                            

    3.         Sołtys                         

    3.         Malec                         

    KATA INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 LAT                                              

    1.         Sołtys S.                                 

    2.         Maszota                                 

    3.         Gruna                         

    3.         Dębski                        

    KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-13 lat OPEN                                              

    1.         Linsztedt                                 

    2.         Baranowska                           

    3.         Pospieszna                             

    3.         Gumienna                               

    TOR PRZESZKÓD INDYWIDUALNE CHŁOPY 7-8 LAT                                              

    1.         Jaskulka                                 

    2.         Obaliński                                

    3.         Woźniak                                 

    3.         Mudź                          

    KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 10-11 LAT                                    

    1.         Sołtys S.                                 

    2.         Maszota                                 

    3.         Syjczak                                  

    3.         Walkusz                                 

    KATA INDYWIDUALNE BIAŁE I ŻÓŁTE PASY 7lat i mniej                                          

    1.         Sołtys B.                                

    2.         Obaliński                                

    3.         Machnikowski                        

    3.         Kowalczyk                             

    KIHON DZIEWCZETA 8-9 LAT                                        

    1.         Janczak                                  

    2.         Wójtowicz                              

    3.         Lesiak                        

    3.         Witka                         

    KIHON CHŁOPCY 8-9 LAT                                              

    1.         Czerwionka                            

    2.         Blokus                        

    3.         Szymański                              

    3.         Jaskulka                                 

    KIHON CHŁOPCY 10-12 LAT                                          

    1.         Krause                       

    2.         Czerwicki                               

    3.         Okroj                         

    3.         Szuta                          

    KATA INDYWIDUALNE MŁODZICZKI 12-13 LAT                                          

    1.         Gumienna                               

    2.         Pranga                        

    3.         Klamrowska                           

    3.         Meyer                        

    KIHON DZIEWCZĘTA 10-12 LAT                                    

    1.         Hennig                        

    2.         Okrój                         

    3.         Kowalska                               

    3.         Formella                                 

    KUMITE INDYWIDUALNE MŁODZICY 12-12 LAT                                          

    1.         Włodarczyk                            

    2.         Wiśniewski                             

    3.         Mielewczyk                            

    3.         Sołtys S.                                 

    KATA INDYWIDUALNE BIAŁE I ZÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 8-9 lat                                   

    1.         Wójtowicz                              

    2.         Janczak                                  

    3.         Witka                         

    3.         Lesiak                        

    TOR PRZESZKÓD INDYWIDUALNE MIESZANE 6LAT I MNIEJ                                            

    1.         Kowalczyk                             

    2.         Skrzypkowski                        

    3.         Burchacz                                

    3.         Szymańska                             

    TOR PRZESZKÓD INDYWIDUALNE DZIEWCZĘA 7-8 LAT                                       

    1.         Pękala                        

    2.         Tomalczyk                              

    3.         Lesiak                        

    3.         Baranowska                            

    TOR PRZESZKÓD INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 9-10 LAT                                   

    1.         Wójtowicz                              

    2.         Maliszewska                           

    3.         Kluszczyńska                          

    3.         Stasiuk                       

    KATA INDYWIDUALNE BIAŁE I ŻÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 10-11LAT                            

    1.         Linsztedt                     

    2.         Hennig            

    3.         Mielewska                  

    3.                               

    KATA INDYWIDUALNE BIAŁE I ŻÓŁTE PASY CHŁOPCY 8-9 LAT                         

    1.         Czerwionka                

    2.         Baranowski                

    3.         Woźniak                     

    3.         Szymański                  

    KATA INDYWIDUALNE CHŁOPCY 8-9 LAT                            

    1.         Żołdowicz                   

    2.         Dampc            

    3.                               

    3.                               

    KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 10-11 LAT                              

    1.         GUMIENNA             

    2.         ŁASZEWSKA                       

    3.         BRYLOWSKA                     

    3.         LINSZTEDT              

    KIHON CHŁOPCY 7 LAT I MNIEJ                       

    1.         SOŁTYS B.               

    2.         Obaliński                    

    3.         Patelczyk                    

    3.         Skrzypkowski             

    KATA INDYWIDUALNE BIALE I ZÓŁTE PASY CHŁOPCY 10-11 LAT                                 

    1.         Maszota                     

    2.         Okroj             

    3.         Copija            

    3.         Krause            

    KATA INDYWIDUALNE BIALE I ZÓŁTE PASY DZIEWCZĘTA 7 LAT I MNIEj                                

    1.         Wenta Maja               

    2.         Wenta Malwina                      

    3.         Pękała            

    3.         Belgrowa                    

    KATA INDYWIDUALNE DZIEWCZĘTA 8-9 LAT                                  

    1.         Janczak                      

    2.         Ziemann                      

    3.         Baranowska               

    3.         Szymerowska             

    KIHON DZIEWCZĘTA 7 LAT I MNIEJ                             

    1.         Wenta Maja               

    2.         Wenta Malwina                      

    3.         Szymańska                 

    3.         Pękała