ZBIÓRKA 17.02.2019 godzina 14.45 na parkingu Hali sportowej w Bolszewie

WYJAZD 15.00 Jesteśmy na miejscu ok 16.00 .Rozpoczynamy kolacją.

PRZYJAZD: 23.02.2019 po obiedzie ok 14.00 (będziemy w kontakcie)

CO ZABRAĆ NA OBÓZ ZIMOWY ?
STREFA HIGIENY:
• szczoteczka do zębów, pasta do zębów, żel pod prysznic, krem (codziennie będziemy korzystać z basenu więc najlepiej krem nawilżający )
• dla dziewczynek spinki, gumki, opaski, szczotka do włosów
• 2 ręczniki,
STREFA ODZIEŻY Prosimy  dołączyć dziecku (opcjonalnie) wypisaną listę rzeczy , którą ma w bagażu.Ułatwia to nam namierzenie rzeczy zagubionych lub pozostawionych w ośrodku.Dzieci poruszają się po hotelu w t-shirtach i krótkich spodenkach , wyjątek stanowią spacery lub wyjście do sklepu
• bielizna (proponujemy zabrać większą ilość lub minimum tyle ile dni będziecie na obozie
• koszulki z krótkim rękawem (około 3 – 5 szt.) sweter lub polar
• długie spodnie
• strój sportowy
• ciepłą kurtkę
• czapkę, szalik  parę rękawic,
• strój kąpielowy -ewentualnie maska i płetwy.Ubranie na dyskotekę(opcjonalnie)
OPIEKA MEDYCZNA .Posiadamy  podstawowe leki ,oraz opatrunki , a lekarstwa które dziecko przyjmuje , proszę przekazać wychowawcy i wpisać dawkowanie w kartę kolonisty.Dzieci są ubezpieczone od NNW na okres zimowiska

UWAGA: Kieszonkowe  – według  uznania.Z doświadczenia wiemy że od 50 do 100 max .Kopertę z nazwiskiem i ilością gotówki prosimy przekazać wychowawcy grupy , codziennie będzie wypłacał koloniście potrzebną sumę.Telefony będą deponowane u wychowawcy , i o określonej godzinie wydawane do rozmów .Nie odpowiadamy za zniszczenie lub utratę sprzętu elektronicznego

PODZIAŁ NA GRUPY I KONTAKT DO WYCHOWAWCY

 

GRUPA I MARIA

             TEL-603322532

 

  1. Baranowska Maria
  2. Baranowska Zosia
  3. Błoszyk Antonina
  4. Kowalska Oliwia
  5. Łaszewska Maria
  6. Mielewska Aniela
  7. Miszkiewicz Kornelia
  8. Pastuszka Agata
  9. Podgórska Julia
  10. Pranga Marta
  11. Wenta Malwina
  12. Wikowska Agata
  13. Wikowska Maja
  14. Wirkowska Klaudia
  15. Wiśniewska Jagoda

GRUPA II RUDOLF

          TEL- 603322833

  1. Baranowski Mateusz
  2. Bernyś Oliwier
  3. Dampc Aleksander
  4. Dłubek Jan
  5. Janicki Michał
  6. Kosiedowski Maciej
  7. Kowalewski Oliwier
  8. Necel Oliwier
  9. Szeluga Ziemowit
  10. Tryba Mateusz
  11. Trzeszczyński Hubert
  12. Wenta Oskar
  13. Wiśniewski Jan
  14. Włodarczyk Borys
  15. Włodarczyk Franciszek

GRUPA III MARTYNA

                  TEL 500717097

  1. Chwarszczyński Karol
  2. Czerwicki Krzysztof
  3. Dampc Jakub
  4. Dampc Szymon
  5. Gabiga Jerzy
  6. Górczyński Jakub
  7. Grubba Mateusz
  8. Hraniuk Ilia
  9. Jania James
  10. Janikowski Wiktor
  11. Klimek Adam
  12. Lesner Maciej
  13. Łępicki Paweł
  14. Walkusz Maksymilian
  15. Zychowicz Michalina