ROZPOCZYNAMY TRENINGI

TYMCZASOWY ROZKŁAD JAZDY PIERWSZY TRENING 08.09
WTOREK KĘBŁOWO 17.15 – ORLIKI OD 01 PAŹDZIERNIKA NA HALI SPORTOWEJ
BOLSZEWO 18.15 – BOISKO ZA HALĄ
TU NIE MAMY ŻADNYCH PROGNOZ W TEMACIE UDOSTĘPNIENIA HALI SPORTOWEJ
ŚRODA HALA SPORTOWA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W WEJHEROWIE UL.GDAŃSKA 30
18.00-18.50 TRENING W KIMONACH (BIAŁE ŻÓŁTE POMARAŃCZOWE)
18.50-19.00 TRENING W KIMONACH (ZIELONE I WYŻEJ+KADRA)
PIĄTEK MAŁA HALA SPORTOWA W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 5 W WEJHEROWIE UL.GDAŃSKA 30
18.00-18.50 TRENING W KIMONACH (BIAŁE ŻÓŁTE POMARAŃCZOWE)
18.50-20.00 TRENING W KIMONACH (ZIELONE I WYŻEJ+KADRA)
NA RAZIE TYLO UDAŁO NAM SIĘ WYWALCZYĆ.NA TRENINGI DO BOLSZEWA MOGĄ PRZYCHODZIĆ WSZYSTKIE KLUBY ALE ZGODNIE Z STOPNIEM.
GOWINO TAK JAK BOLSZEWO BEZ WYRAŹNEJ DATY OTWARCIA HALI GIMNASTYCZNEJ .
MOŻEMY PROWADZIĆ TRENINGI NA BOISKU ALE Z WYRAŹNYM ZAINTERESOWANIEM Z STRONY ĆWICZĄCYCH.NA TRENINGI POD CHMURKĄ W GOWINIE PRZED WAKACJAMI PRZYCHODZIŁA GARSTKA.ISTNIEJE OCZYWIŚCIE JESZCZE OPCJA PRZYJAZDU NA TRENINGI WEDŁUG ROZPISKI POWYŻEJ

PODZIAŁ NA GRUPY

Grupa Pierwsza
Wychowawca –
Maria Pieper
603322532

1.Baranowska Zosia
2.Boyke Julia
3.Kopczyński Michał
4.Kowalewski Oliwier
5.Meyer Karolina
6.Modrzejewska Agnieszka
7.Napiontek Natalia
8.Nerowski Jan
9.Skwarło Amelia
10.Skwarło Jakub
11.Stankiewicz Karolina
12.Szeluga Ziemek
13.Woss Zuzanna
14.Mizerek Ola

Grupa Druga

Wychowawca :
Martyna Stanulewicz
500717097

1.Baranowska Maria
2.Belgrowa Julia
3.Janowska Lilianna
5.Januszewski Artur
6.Miszkiewicz Kornelia
7.Kalkowski Michał
8.Pranga Marta
9.Sobolewska Agata
10.Wenta Malwina
11.Wiśniewska Jagoda
12.Ziemann Agata

Grupa Trzecia

Wychowawca
Justyna Augustynowicz Simenak
502161865

1.Bernyś Oliwier
2.Dłubek Jan
3.Górski Franciszek
4.Grubba Piotr
5.Kurzawa Michał
6.Płotka Wiktor
7.Splitthof Aleksander
8.Ukleja Przemysław
9.Wenta Oskar
10.Wiśniewski Jan
11.Włodarczyk Franciszek

Grupa Czwarta

Wychowawca
Piotr Stanulewicz
501234297

1.Albecki Krystian
2.Gruna Sebastian
3.Jania James
4.Janicki Michał
5.Kazimierczyk Aleksander
6.Konczak Nataniel
7.Myszkowski Adam
8.Patok Wojtek
9.Wit Kajetan
10.Włodarczyk Borys
11.Walkusz Max
12.Chwarszczyński Karol

TRENINGI W LIPCU

TRENINGI W LIPCU

Planujemy treningi w Kębłowie i Bolszewie.Letnie więc trochę więcej luzu..Godziny 18.00 Bolszewo poniedziałek, piątek Kębłoewo środa 17.00 18.00 , ale jesteśmy otwarci na propozycje co do godzin i dni.Prosimy max do 02.07 określić udział dziecka.Koszt taki sam ,chyba że w Kębłowie zrobimy 2 razy w tygodniu.Osoby które zadeklarują uczestnictwo prosimy do 10.07 opłacić składkę członkowską

NIEZBĘDNIK KOLONISTY

NIEZBĘDNIK KOLONISTY

Zbiórka 25.07.2020 09:45 parking Hali Sportowej w Bolszewie ul. Leśna 35
Wyjazd 10:30 Przyjazd do Łapina ok 12:45, rozpoczynamy kolonie obiadem
NIEZBĘDNIK KOLONISTY

ODZIEŻ
nieprzemakalna kurtka, nieprzemakalne obuwie, sandały, buty sportowe, bielizna na każdy dzień pobytu, ubranie na ciepłą i zimną pogodę, kimono, akcesoria do kumite (opcjonalnie) dresy.
KOSMETYKI I ŚRODKI OCHRONY OSOBISTEJ
Maseczka ochronna (tylko do autobusu), ponieważ, każdy kolonista otrzyma od nas przyłbicę ochronna.
należy zabrać
szczoteczkę do zębów, mydło , szampon ,duży ręcznik plażowy i dwa ręczniki, grzebień, chusteczki higieniczne, krem z filtrem UV, klapki pod prysznic, okulary UV (opcjonalnie)
WAŻNE:
– Warunkiem dopuszczenia dziecka jest wypisana przez państwa karta kolonisty. Przed samym wyjazdem dostarczycie nam państwo podpisaną ankietę dotyczącą covidu-19 ankieta będzie na Shotokan Wejherowo Online lub otrzymacie ją państwo od nas.
– Lekarstwa, które dziecko stale przyjmuje należy przekazać, opiekunowi wraz z przyklejoną do opakowania kartką zawierającą imię i nazwisko dziecka oraz dokładny sposób dawkowania leku.
– Nie zalecamy zabierania przez dzieci drogiego sprzętu elektronicznego za którego zniszczenie lub zgubienie nie bierzemy odpowiedzialności, Telefony komórkowe będą deponowane u wychowawcy i wydawane o określonej godzinie.
– Kieszonkowe można podzielić na ilość dni , włożyć do koperty podpisać i przekazać wychowawcy który będzie wypłacał „dniówkę” dziecku.
– W przypadku najmniejszych dzieci, można dołączyć kartkę „spis rzeczy” do walizki ułatwi to pakowanie dziecka w drodze powrotnej
– Na stronie internetowej:www.karateshotokanwejherowo.pl oraz Shotokan Wejherowo Online na facebooku będzie lista dzieci podzielonych na grupy, oraz numery telefonów do wychowawców i kierownika
UWAGA LEKA NA CHOROBĘ LOKOMOCYJNĄ PODAJEMY NA PÓŁ GODZINY PRZED WYJAZDEM !!!
– Dzieci będą miały mierzoną temperaturę, przy wejściu do autobusu, oraz dwa razy dziennie na kolonii.
– Zapewniamy jako organizator środki dezynfekujące, oraz (małe) przyłbice ochronne dla każdego dziecka
– Zapewniamy całodobową opiekę lekarską
Na facebooku w zamkniętej grupie SHOTOKAN WEJHEROWO ONLINE są pliki do pobrania: karta kolonisty oraz oświadczenie rodzica w związku z covid19.Jeżeli nie posiadacie państwo facebooka prosimy o telefon i uzgodnimy w jaki sposób dostarczymy niezbędną dokumentację

Grand Prix Lębork

Grand Prix Lębork

Grand Prix Lębork

W Sobotę 30 listopada 2019 w hali sportowej na ulicy Piotra Skargi  w Lęborku odbyły się zawody karate pod nazwą VI Grand Prix International Karate WKF w której uczestniczyli zawodniczki oraz zawodnicy z klubów Polski ,Rosji oraz Norwegji.25 klubów wystawiło 305 zawodników którzy walczyli na  6 tatami w kategoriach kata oraz  kumite. Stowarzyszenie Sportów Walki Shotokan i L.a w Wejherowie reprezentowało 12 zawodników z których 9 stanęło na podium. Medale zdobyli:

  • Julia Belgrowa – kata indywidualne dziewcząt 7 lat – brązowy medal
  • Agata Ziemann – kata indywidualne dziewcząt 9 lat – brązowy medal
  • Malwina Wenta – kata indywidualne dziewcząt 7  lat – brązowy medal
  • Malwina Wenta – kumite indywidualne dziewcząt 7 lat – srebrny  medal
  • Agata Ziemann kumite indywidualne dziewcząt 7 lat – brązowy medal
  • Jan Dłubek kumite indywidualne młodzików – brązowy medal
  • Jan Dłubek , Franciszek Włodarczyk oraz Oskar Wenta- Kumite drużynowe młodzików  brązowe medale

Zawodnicy startowali dzięki wsparciu finansowemu Urzędu Miasta